default-logo

Malta`da 10-17 yas arasi ogrencilerimiz icin tatil, eglence ve ingilizce ogrenimini birlikte saglayan en populer yaz kamplari uygun fiyatlarla..

Malta`nin yaz kampinda one cikan en populer okullari sirasiyla GV Malta ve Clubclass yaz kampi ve dil okullaridir.

GV MALTA YAZ KAMPI (10-17 Yas Arasi)

Neler Dahil?

Dil Egitimi+Konaklama+Sabah Kahvaltisi+Ogle Yemegi+Aksam Yemegi+Ogleden sonra ve Aksam Etkinlikleri+Eglenceler+Geziler+Sinema+Spor Aktiviteleri+Havalimani Karsilama ve Ugurlama+7/24 Ogrenci Koclari (Hepsi Pakete Dahil-Ucretsiz)

19 Yillik akredite olmus Malta`nin en buyuk Yaz kampi ve Ingilizce Dil Egitimiyle birlikte.. Haftalik 490 eurodan baslayan fiyatlarla..

Her sey Dahil Fiyatlar:

Yatakhanede: 490 euro (haftalik)

Odalarda paylasimli(2 veya 3 kisiliktir): 575 euro (haftalik)

Odada tek basina: 625 euro (haftalik)

Okulun videosu

https://www.youtube.com/watch?v=wVgq05OYd_E

Hangi Tarihlerde Yapiliyor?

25 Haziran- 20 Agustos tarihleri arasinda buyuk Malta`nin en buyuk kamp alaninda yapilmaktadir.

GV Malta Dil okulununu duzenlemis oldugu kampta spor, gezi ve çeşitli aktivitelere katılmak ve en önemlisi de eğlenceli sürükleyici bir ORTAMDA İngilizce pratiği DÜNYANIN HER YERINDEN GELEN ARKADAŞLAR ILE YAPMAK İÇİN erkek ve kız ogrencilerimiz icin MÜKEMMEL FIRSAT.

GV Camp, 25 Haziran Pazar gününden 20 Ağustos 2017 Pazar gününe kadar haftanın her günü hizmet vermektedir ve kampçılar konaklamalarını 1 hafta + tarihinden itibaren rezervasyon yapabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz dört seçenek vardır:

GV Konut Kampı (cumartesi ve pazar dahil olmak üzere tam program+dil egitim) 

Ev Sahibi Aile Kampı (cumartesi ve pazar dahil olmak üzere tam program+dil egitim)
Day Camp (hafta içi 09: 00-18: 00, isteğe bağlı Cumartesi ve Pazar)
Dil Kampı (hafta içi 09:00 – 12:45, isteğe bağlı Cumartesi ve Pazar)

GV Konut Kampı Nedir?
Bizim Konut kamp İngilizce dersleri, konaklama ve Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere günlük aktiviteler, ‘tek çatı altında’ tutuldugu bir pakettir. Malta’nın diğer bölgelerini keşfetmek için yerel geziler de bu pakete dahil edilmiştir.

Odalar: Öğrenciler, tam donanımlı/ tuvalet ve banyolu / üç ve tek kişilik odali seçenekler arasından seçim yapabilir. Odalar rahat ve modern, yeni mobilyalar ve fanlar ile donatılmıştır.

Öğrenci Yurdu: Öğrencilerimiz ayrıca rahat, modern yurtlarımızdan birinde kalmayı tercih edebilirler. Her öğrencinin bir gardırop ve ortak banyo olanakları vardır. Maksimum ranza yatak sayısı: yurt başına 26 veya 32

Erkek ve kız ogrenciler ayrı ayrı odalarda kalmakta, deneyimli ogretmen kadrosu tarafından daima gözetim altında tutulmaktadir.

Yemekler: Öğrencilerin tüm kampüste, Kahvaltı, Sıcak öğle ve akşam yemeği açık büfe oluşan sağlıklı ve çeşitli tam pansiyon seçeneği sunulur. Bazen, açık havada Akdeniz’in yaz melteminin tadını çıkarmak için akşam yemeğinde açık havada bir Barbekü hazırlıyoruz! Öğrenciler, sağlıklı ve dengeli bir diyet geliştirmek için farklı gıdaları denemek için teşvik edilirler. Vejetaryenler ve Özel beslenme gereksinimleri de karşılanmaktadır ve rezervasyon sırasında tavsiye edilmelidir.

Dönüş Havaalanı transferleri: havaalanı-Kamp-havaalanı programa dahildir.

GV Ev Sahibi Aile Kampı Nedir?
Aile kampi, GV Konut Kampindan tek farki öğrencilerin kampın yakınlarındaki ev sahibi ailelerde kalmalaridir. Öğrenciler Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere tum boş zamanlarinda programa katılırlar, sadece yemek ve yatis icin aile yanina donmektedir.

Yemekler: Öğrencilere ev sahibi aileleriyle birlikte kahvaltı ve akşam yemeği sunulmaktadır. Kampta sıcak öğle yemeği servis edilir. Öğrenciler, sağlıklı ve dengeli bir diyet geliştirmek için farklı gıdaları denemek için teşvik edilirler. Vejetaryenler ve Özel beslenme gereksinimleri de rezervasyon sırasında belirtilmelidir.

Havaalanı transferleri: Havaalanı-Host Family programa dahildir.

GV Day Camp nedir?

Günlük Kampımız, tatil programımız (Pazartesiden Cumaya) dahil olmak üzere geceleme konaklamamız dahil olmak üzere düzenli GV Kampımız’ın kısa versiyonudur. Kampçılar, ebeveynlerinin konaklama yerinde yatma ve St. Paul’s Körfezi’nden Camp’e 15 dakikalık bir servis alma seçeneği sunuyor.

Yemekler: Sıcak öğle yemeği kampa (Pazartesiden Cumaya) servis edilir ve programa dahil edilir. Öğrenciler, sağlıklı ve dengeli bir diyet geliştirmek için farklı gıdaları denemek için teşvik edilirler. Vejetaryenler ve Özel beslenme gereksinimleri de rezervasyon sırasında verilecek ve tavsiye edilecek. Kahvaltı ve akşam yemeği programa dahil değildir.

Servis Odaları: Fiyata dahil.

GV Dil Kampı Nedir?
Dil Kampımız, boş zaman programı olmadan ve geceleme konaklama / yemeksiz İngilizce derslerini içermektedir. Kampçılar, ebeveynlerinin konaklama yerinde yatma ve St. Paul’s Körfezi’nden Camp’e 15 dakikalık bir servis alma seçeneği sunuyor.

Yemekler: dahil değildir.
Servis Odaları: Fiyata dahil.

 

GV English Summer Camp’de ne olur?
Yaz Kampımız’da o kadar çok şey olur ki hepsini nasıl uyduğumuzu anlamak zor!

İşte haftalık bir program örneği:

08:00: Oturma öğrencilerimiz için uyanma saati, sabah egzersizleri ve kahvaltı.

08:30: Servis, Dil ve Günlük öğrencileri Camp’e götürmek için St Paul’s Bay’tan ayrılıyor. 09:00: Kampın Dil, Gün ve Ev Sahibi Aile öğrencilerinin gelişi üzerine GV Ekip Koordinatörü, GV Dil Koordinatörü ve GV Ekibi Liderleri ile, tüm öğrencilere gün boyunca neler olacağı konusunda bilgi vermek üzere bir toplantı yapılmaktadır.

09:15 – 12:45: Pazartesiden cumaya öğrenciler, günde 3 saat / haftada 15 saat özel sabah İngilizce derslerinin tadını çıkarıyor. Seviyeye uygun sınıflar, kişiselleştirilmiş dikkat süresine izin veren maksimum 15 öğrenciden oluşur.

12:45: Dil öğrencileri St. Paul Körfezi’ne dolaşmak için kampdan ayrılıyorlar. Sıcak öğle kampında konut, ana aile ve günlük kamplarda görev yapıyordu.

14:00 Öğleden sonraları: Kamplar, takım sporları, açık hava / kapalı dinlenme, sanat ve geziler gibi çok çeşitli sağlıklı yaşam aktiviteleri için sabırsızlıkla bekleyebilir. Bu tür aktiviteler, birçok seçeneğin bir kısmını belirtmek için, Akdeniz’de futbol, ​​voleybol, badminton, basketbol, ​​yüzme ve şnorkelle yüzme, doğa yürüyüşü, film yapımı, bowling, resim yapma, geocaching, fotoğrafçılık, dans, yoga, hip hop ve su oyunları içerebilir. Dengeli programı tamamlamak için Mdina ve Valletta’ya tarihi ve kültürel ziyaretler, hazine avları, alışveriş zamanı, seramik ve kireç taşı oymacılığı gibi geleneksel yerel el sanatları seansları ve sonsuz eğlenceler ile iyi planlanmış geziler düzenlenmektedir; Bunların bazıları kesinlikle tatillerinin en önemli noktalarından biri olacak. Bazı öğleden sonraki etkinlikler ‘Kaydolma’ seçenekleri olarak sunulurken diğerleri tüm grup için önceden ayarlanmıştır.

18:00: Gündüz Kampları, akşam yemeği için ailelerine katılmak üzere St. Paul Koyu’na servisle kampa gidiyor. Ev sahibi aile Kampları, eve gelen ailelerine bir duş alıp evlerini tazelemek ve akşam yemeği için ev sahibi ailelerine katılmak için geri döner. Konut kampçıları duş alıp tazeler, bunu kampın sıcak büfe yemeği izler.

Zaman Aşımı: Her gün saat 18:00 – 20:00 arasında dinlenmek ve soğumak veya kendi ülkenizdeki ebeveyn / arkadaşlarla iletişim kurmak için özel zaman ayırılmıştır. Acil bir durum olmadıkça ebeveynlerin çocuklarıyla iletişim kurmaları için yalnızca bu zamanlarda çağrılmaları gerekir.

20:00: Akşamları Ev Sahibi Aile öğrencileri akşam etkinliklerine katılmak için GV Kampına geri döndüler. Akşamları kampçılar arasında sosyal ve İngilizce iletişimini teşvik eden çeşitli grup etkinlikleri bulunmaktadır. Bu tür faaliyetler Hoşgeldiniz Partileri, mini diskolar, oyun geceleri, ping pong turnuvaları, danslar, yetenek gösterileri, mini hız tarihleme, karaoke ve hatta kampçı organize özel etkinlikler içerebilir.

22:00: Ev sahibi aile kampçıları, çok ihtiyaç duyulan bir uyku için evde kalışlarına geri dönüyor.

22:30: Yanıp sönüyor. Uyku ve rüya görme zamanı!

Cumartesi, Malta adalarının en iyisini keşfedince, Konut ve Ev Sahibi Ailemiz kampları için (Dil ve Günler Kampları için isteğe bağlı) büyük gezi günümüzdür.

Pazar ayrıca, Spor Yarışmalarını alabileceğiniz veya en iyi Fotoğraf Görevine katılabileceğiniz Konut ve Ev Sahibi Aile kampçılarımız için (Dil ve Gündelik Kampları için isteğe bağlı) eğlence dolu bir gündür. Sen akşam Uluslararası Fest hazırlanmak için zaman nerede böyle geleneksel yemekler veya paylaşma gelenek ve görenekler olarak öğrencilerin gösterisi kapalı ‘kendi ülkelerinden iyisi,.

Haftasonu Gelişleri ve Gidişleri
Konut veya Ev Sahibi Aile Kampları için Cumartesi / Pazar, siz ve diğer Yolcularınız geldiğinde veya yola çıkarken, sıcak karşılama veya gözyaşı çektiren alıp veda ederken evinizden uzakta yeni evinizi keşfetmek için bir seyahat günü olabilir. Ve eğer yurtdışından uçuyorsanız, bizi bulma konusunda endişelenmeyin, sizi bulacağız, çünkü havalimanına gidişten ve havaalanından nakliye kayıtlarına dahil edilir! Dil ve Gün Kampları, aile / grup kaydı ile isteğe bağlı havaalanı transferleri için rezervasyon yaptırabilir.

Güvenlik her zaman önceliklidir!
Kampçıların güvenliğini ve esenliğini sağlamak için tüm faaliyetlerimiz, profesyonel GV Ekibi Liderlerimiz ve GV Ekip Koordinatörümüz tarafından desteklenmekte ve her 15 Kampçı için ortalama 1 GV Çalışan personel oranını korumaktadır. Çalışanlar sıkı bir seçim süreci ile seçildi ve yaz başlamadan önce hafta yoğun bir eğitimden geçti. Ekip temel ilk yardım görevlilerini içeriyor. Her faaliyet sırasında, gerekli güvenlik önlemleri, liderlerimiz ve birlikte çalıştıklarımızın sağladığı tüm dış sağlayıcılar tarafından sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

İngilizce Dil Dersi Yapısı
Programın sorumlusu, dersleri denetleyen ve her öğrencinin gelişimini yakından takip eden Dil Koordinatörümüzdür. Tüm yetenekler için uygun olan program, anlama ve konuşmayı vurgular ve çoğunlukla konu tartışmaları, rol oynama, grup projeleri ve yerel ziyaretleri içerir – bu hoş öğretim yaklaşımı, yüksek bir öğrenci ilgisini korumaya yardımcı olur ve etkileyici sonuçlar verir.

Ders bittikten sonra uygulama durdurulmaz; Sadece resmi kamp dili İngilizce’dir ve herkesin bütün gün boyunca İngilizce iletişim kurması beklenir. Genel olarak, dil öğrencileri, öğrencilerin her bir kalış sonunda öğrencilere verilen detaylı raporda gösterilen 2 haftalık bir dönemde anlamlı ilerleme kaydetmektedir.

Haftalık projelerle ilgili olarak, öğrenciler üzerinde çalışmak istedikleri ilginç bir projeyi seçerler, her gün biraz zaman geçirirler ve sonunda akranları önünde çalışmalarını sunarlar. İşte bazı proje fikirleri şunlardır: a Perfect kentine veya Şehir, bir Song Dudak Dub oluşturun Broşür veya Magazine, Görüşme Okul Ünlüler ve daha birçok oluşturma Geçmiş, tipik Food konumuna Cumhurbaşkanlığı Seçimleri,.

Tüm Sınıflarda Etkileşimli Beyaz Tahta
Bu yaş grubu için özel olarak eğitilmiş olan öğretmenlerimiz, eğlenceli ve etkili öğrenmeyi sağlamak için İnteraktif Beyaz Tahta (IWB’ler) için özel hazırlanmış öğretim materyalleri kullanıyor.

ClubClass Yaz Kampi

İyi planlanmis, cesitli eglence ve spor aktivitelerini icinde barindiran bu programımız da İngilizce`dir
Boş zaman etkinlikleri, ingilizce öğrenme programlari, gençler için çok yönlü eğlenceli bir deneyim yaratmak isteyen bir yaz kampi.

Konutlarin konforu luks bir oteli aratmiyor. Malta’nın kuzey kesiminde. Çok arkadaş edineceksin. Dünyanın dört bir yanından keyifli bir sosyal atmosfere sahip ortamda, becerilerini de gelistireceksin.

KURS
• Yerleştirme testi
• Ders kitabı (fotokopiler)
• 20 ders (15 saat) ders
haftada
• Dersler sabah yapılır
Veya öğleden sonra, yerinde, yakın
Ikamet veya Clubclass
• Sınıf başına maksimum 15 öğrenci
• Katılım sertifikası
bitmesi uzerine
KONAKLAMA
• Klimalı yatak odalar ve ozel banyolu (maksimum Yatak odası başına 4 öğrenci)
• Kahvaltı, öğle yemeği (sıcak veya Paketlenmiş) ve akşam yemeği
• Alternatif konaklama imkanlari

ETKİNLİKLER
• Haftada 5 yarım gün etkinlik
• Haftada 7 akşam etkinliği
• Haftada 2 tam günlük gezi
• Ulaşım ve Ulaşım
Faaliyetler ve geziler dahil
(Gerektiğinde)
• Grup liderleri şu an üzerinde
Tüm etkinlikler ve geziler
AYRICA DAHİL
• Ortak havaalanı transferleri
Varış ve gidişte
• 24 saat gözetim
ikamet
• Harita
• SIM kart
• Seyahat sigortası

Clubclass fiyatlari:

Aile Yani Ogrenci Daireleri
 1 HAFTA 2 HAFTA 1 HAFTA 2 HAFTA
10-15 öğrenci+ 1 ücretsiz lider € 270 € 496 € 464 € 888
16-23 öğrenci +2 ücretsiz liderler € 270 € 496 € 464 € 888
24-29 öğrenci + 2 ücretsiz liderler € 245 € 464 € 431 € 837
30-35 öğrenci + 2 ücretsiz liderler 245 464 425 824