default-logo

Malta’da İş İngilizcesi

İş İngilizcesi programları güvenli bir şekilde telefonla konuşma, toplantılarda etkin olma, açık ve anlaşılır sunum yapabilme, tartışma ve pazarlık yapabilme, teklif alma, teklif verme, resmi ve gayri resmi yazışmalar üzerine İngilizce eğitimine odaklanmıştır.İş hayatında hakim olan İngilizce dilini öğrenmek isteyen çalışanlar çeşitli kuruluşlarla işbirliği yapıp dil öğrenmeye çalışıyorlar. Yabancı dil öğrenmek isteyen çalışanlar Malta’da İş İngilizcesi Programlarını da incelemeliler.Bu tarz programlarda sizin öncelikleriniz ön plandadır. Öğretmeninizle birlikte, sınıftaki öğrencilerin önceliklerine karar verilerek en fazla bu yönlerde eğitim verilir. Malta’da ki iş İngilizcesi programları farklı okullarda farklı ders saatlerinde ve sürelerinde sunulmaktadır ve bu eğitimi alabilmeniz için minimum orta seviyede (intermediate) bir İngilizce bilginiz olması gerekmektedir.İş İngilizcesi için belirli bir alt yapıda İngilizce bilmek gerekir. Zira kullanılacak terimler o mesleğe hakim olmayı da gerektirir. Meslek grubu dışından birini bu programlara göndermek amacına hizmet etmez. Çünkü İş İngilizcesini anlatacak eğitmenler de o alanın uzmanıdırlar.

Malta’da İş İngilizcesi Programları denince akla ilk gelenler muhasebe, iletişim, finans, ekonomi, pazarlama, satış ve yönetim konularıdır. Bunların yanı sıra iş hayatında lazım olan yan beceriler de bu kurslarda öğretilmektedir. Rapor hazırlama, sunum yapma, mülakat yönetme veya mülakata katılma, telefon ile iş görüşmesi yapma, ticaret alanında yapılan yazışmalar gibi beceriler de İngilizce olarak öğretilmektedir.

İngilizcesi yeterli olmayan çalışanlar için de farklı programlar mevcut. Bu kurslarda hem genel İngilizcelerini geliştirebilirler hem de İş İngilizcesi öğrenebilirler. Sabah seanslarında genel İngilizce eğitimi alan kursiyerler öğleden sonraki süreçte İş İngilizcesine ağırlık veren bir programa tabi olmaktadırlar.

Bu geniş grupların yanı sıra Malta’da İş İngilizcesi Programları arasında küçük gruplar ile yapılan çalışmalar ve Eğitmen-kursiyer bire bir dersleri de bulunmaktadır. Tabi bunların maliyeti geniş gruplarla alınan eğitimden daha fazladır.

Malta’da İş İngilizcesi veren dil okulları arasında 6 kişilik sınıfları bulunan ve orta seviyeden itibaren gruplar oluşturan ESE Malta Dil Okulu, sabahları genel öğleden sonraları iş İngilizcesi veren Sprachcaffe Malta Dil Okulu ile Malta’nın bir numaralı dil okulu olan EC Malta bulunmaktadır. Bu okulların hepsi İş İngilizcesini öğretebilen ve yerleştirebilen okullardır. Bu eğitimlerden sonra rahatlıkla kalabalık ve çok uluslu gruplara sunum yapabilecek, teklif hazırlayabilecek, birebir görüşme düzenleyebilecek, toplantı yönetebilecek veya telefon görüşmesi yapabileceksiniz.

ESE Malta – İş İngilizcesi Kursu

ESE Malta’da alacağınız İş İngilizcesi dil kursu programı, 6 kişilik sınıflarda maksimum verimi almanız için tasarlanmıştır. Sınıf mevcutları az olduğu için İş İngilizcesi kurslarında ilgi duyduğunuz alanlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Genel olarak, teklif hazırlama, telefonda pazarlama ve satış, resmi yazışmalar gibi başlıkları içieren ESE Malta Dil Okulundaki İş İngilizcesi programına katılmak içim minimum orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Ders saati: 20 Ders/hafta * (1 ders = 45 dakika)
Sınıf Mevcudu: Maksimum 6 kişi
Minimum Kurs Süresi: 1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi: –
Aranan Seviye: Orta seviyeden (intermediate) İleri seviyeye

Sprachcaffe Malta – İş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcesi programı için seviyenizin yeterli olmadığını veya sadece İş İngilizcesi programı yerine, hem İngilizce seviyenizi de yükseltip hemde İş İngilizcesi programında aynı anda eğitim almayı düşünüyorsanız, Sprahcaffe Malta Dil Okulundaki İş İngilizcesi programları tam size göre. Sprachcaffe’nin İş İngilizcesi programını seçerek, hafta içi sabahları günde 4 ders ile İngilizce seviyenizi geliştirirsiniz, öğleden sonraları da 2 ders İş İngilizcesi programlarına katılarak, işiniz için temel ihtiyacınız olacak eğitimleri alırsınız.

Ders saati: 30 Ders/hafta* (1 ders = 45 dakika) / 20 Ders Genel İngilizce + 10 Ders İş İngilizcesi
Sınıf Mevcudu: Maksimum 10 kişi
Minimum Kurs Süresi: 1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi: –
Aranan Seviye: Pre Intermediate ve üzeri

EC Malta – İş İngilizcesi Kursu

Eğer zaman probleminiz varsa ve kısa sürede en yoğun eğitimi almak istiyorsanız, 2006 yılında Malta ‘nın en kaliteli dil okulu seçilmiş EC Malta Dil Okulunu tercih etmelisiniz. EC Malta Dil Okulunun İş İngilizcesi kursu minimum sınıf mevcudu ve en yoğun ders programını bir arada sunmaktadır. EC Malta Dil Okulunda en yoğun İş İngilizcesi programına ek olarak İş İngilizcesi özel dersleride alabilirsiniz, ve en kısa sürede en fazla ilerlemeyi sağlayabilirsiniz

Ders saati: 20 Ders/hafta * (1 ders = 45 dakika)
Sınıf Mevcudu: Maksimum 6 kişi
Minimum Kurs Süresi: 1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi: – Hafta
Aranan Seviye: Orta seviyeden (intermediate) İleri seviyeye

HEMEN BIZE ULASIN, SIZI ARAYALIM

Hakkinda

Yorum yaz

*