default-logo

Malta CELTA-DELTA-TESOL kurslari

Bu programlar yoğun eğitimin yanısıra, öğretmenlik deneyimi ve uluslararası öğrencilere eğitim veren öğretmenlerimizi gözlemleme imkanını sunmaktadır. İngilizce öğretim yollarını tazelemek isteyen İngilizce öğretmenlerimiz için sunduğumuz kurs olanakları:

-Öğretmenler için ilk eğitim – uluslararası tanınan Cambridge CELTA ve TESOL
-Deneyimli öğretmenler için ileri derecede eğitim – Cambridge DELTA
-ICELT öğretmen geliştirme amaçlı sertifika programı, St Giles TEC, Cambridge TKT
-İsteğe göre bireysel eğitim programları

Bu sertifikalara sahip olmak isterseniz, yetenekli ve deneyimli öğretmenlerin eğitim verdiği kurslara katılabilirsiniz.

CELTA

“Cambridge Certificate in English Language Teaching to Adults” (CELTA), ingilizce öğretmenleri ya da öğretmen adaylarının katılabileceği uluslararası geçerliliği olan, en popüler sertifika programıdır. Bu sertifika Cambridge ESOL tarafından verilmektedir. CELTA’nın yanısıra TEFL ve TESOL olarak bilinen farkı sertifika programları da bulunmaktadır.

Bu programa katılmak için öğretmenlik deneyimi zorunlu değildir ancak, üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak zorunludur. Ayrıca katılımcılardan C1 seviyesinde dil bilgisi şartı aranmaktadır. Bu seviyede dil bilgisi olmayan katılımcılar öncesinde genel dil eğitimi alıp bu seviyeye ulaştığında CELTA teacher training sertifikasına devam edebilir.

DELTA

“Diploma in English Language Teaching to Adults” (DELTA), alanında deneyimli olan ingilizce öğretmenlerinin katılabileceği uluslararası geçerliliği olan, popüler bir sertifika programıdır. Sertifika Cambridge ESOL yetkilileri tarafından verilmektedir. DELTA sertifikası ile birlikte TEFL ve TESOL olarak bilinen sertifika programları da bulunmaktadır. DELTA ileri düzeyde verilen bir sertifikadır.

Bu programa katılabilmek için adayların en az 2 yıllık eğitim deneyimine sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca katılımcıların 20 yaş ve üzeri olmaları ve ingilizce bilgilerinin C1 seviyesinde olması gerekmektedir. Üniversitelerin ingilizce öğretmenliği bölümünden mezun olma şartı da aranmaktadır.

HEMEN BIZE ULASIN, SIZI ARAYALIM

Hakkinda

Yorum yaz

*