default-logo

Link Malta Ingilizce Dil Okulu

1992 yılında kurulan Link School of English FELTOM tarafından akredite edilmiştir ve yüksek kaliteli eğitim ve geniş bir konaklama seçeneği dahil olmak üzere dil kurslarının tüm yönlerini sunmaktadır. Öğrenciler, çok kültürlü öğrenci kampüsümüzde, kendilerine ait apartman dairelerinde, otellerde ya da her iki okuldan da yürüme mesafesinde yer almaları garanti edilen misafirperver ev sahibi ailelerimizde kalmayı tercih edebilirler. Ayrıca heyecan verici eğlence programları ve havaalanı transferleri sunuyoruz.

Link, her bir öğrenciye bireysel olarak ilgi göstermekten gurur duyar. Şirket politikamız, öğrencilerin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için katma değerli faydalar sunan bir coşku ve özveridir. 2012, ana binanın, engelli öğrencilere tam olarak erişilebilir hale gelmesini ve dil öğrenimi için yenilikçi teknolojik araçlara yatırım yapmasını sağladı. İngilizce Link Okulu da NCPE Eşitlik Markası verildi.

Tüm öğretmenlerimiz uluslararası standartlara uygun ve tecrübeli: B. Educ, Cambridge CELTA ve DELTA, Trinity College TESOL, LCCI ve diğer saygın TEFL yeterlilikleri. En yeni öğretim yöntemlerini kullanarak, iletişim becerileri ve en etkili öğrenme stratejilerini vurgulamaktadırlar. Her yıl, öğrencilerimizden sürekli olumlu geribildirim aldıktan sonra en iyi öğretmenimize “Yılın Öğretmeni Ödülü” ile ödüllendiriyoruz.

AB içinde resmi bir sınav merkezi olmak, öğrenciler sınavlara girmeden önce hazırlık kurslarına katılabilirler. Sertifikalar Avrupa Konseyi (Ortak Avrupa Çerçevesi) tarafından belirlenen standartlar altında düzenlenir. Öğrenciler, LCCI, City & Guilds, Trinity College London, tüm Cambridge sınavlarına (IELTS, PET, KET, FCE, CAE, CPE) yanı sıra TOEFL ve TOEIC sınavlarına hazırlık kurslarına katılabilirler. Akademik Yıl Kursları da mevcuttur.

Whatsapp hatti: +90 544 952 37 47 (ucretsiz)

HEMEN BIZE ULASIN, SIZI ARAYALIM

Hakkinda

Yorum yaz

*