default-logo

ICQT Malta Dil Okulu

ICTQ MALTA, EFL Endüstrisinde yirmi yılı aşkın deneyime sahip, yüksek motivasyona sahip bir ekip tarafından yönetilen bir Uluslararası İngilizce Dil Okulu’dur.

ICTQ MALTA, yeni teknolojileri, metodolojileri ve bu serüvene kucak açmaya ve İngilizce bilgi ve becerilerini geliştirmeye ve geliştirmeye yönelik gelişmiş fırsatlar sağlamaya hazır, harika bir profesyonel ekibi bir araya getiriyor.

ICTQ Malta, yaz döneminde bulunduğu yer için Malta’nın en seçkin bölgesi olan Mellieha’nın merkezinde yer almaktadır. Okul, tüm ana imkanlara ve turistik mekanlara yakındır ve Malta’nın en güzel plajlarına ve berrak sularına otobüsle sadece 1 dakika uzaklıktadır.

Konumu nedeniyle Mellieha, Comino ve Gozo da dahil olmak üzere Malta’nın kuzeyindeki güzel adaları keşfetmek için harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

Mellieha, bir dizi su sporu ve şnorkelli yüzme, dalış, yüzme gibi aktiviteler sunmaktadır – hepsi makul bir fiyata. Buradayken, Malta’nın en inanılmaz doğal yüzme havuzu ve plajı olan güzel Blue Lagoon’u mutlaka görün!

Akademik ekibimiz en iyi öğrenim yöntemlerini sunmayı taahhüt etmektedir. Ana dili İngilizce’nin yanı sıra, TEFL sertifikası, CELTA ya da DELTA gibi akredite niteliklere sahiptirler.
Metodolojimiz sizi derslerin merkezine yerleştirir. Öğretmenler, öğrenme sürecinize aktif olarak katıldığınızdan emin olmak için derslerini geliştirirler.
etkileşim için maksimum fırsat vermek.

Hedefimiz
Yetkin ve tecrübeli Anadili İngilizce Öğretmenlerimiz tarafından İngilizce’de etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlamak için;
Size yaşayabileceğiniz ve okuyabileceğiniz güvenli ve davetkar bir ortam sunmak için;
Her bir öğrencimizin güvenliği ve güvenliği için bireysel olarak denetlenen ve seçilen İngilizce ev sahibi aileleri veya özel bir konaklama sağlamak;
Kültürler arası dostluklar kurma ve gelişmeniz için yeni iş temasları yapma fırsatını size sunmak.
Malta’nın mümkün olan en iyi deneyimini yaşamanız için.
Neden ICTQ seçmeli?
Aktif iletişimsel dil öğretimi.
Öğrencilerin ihtiyaçlarını tamamlayan öğretim stilleri tam entegrasyonu.
Otantik dil fırsatları.
Tüm yıl boyunca esnek dersler.
İlginç ve eğlenceli aktiviteler.
İlham verici öğrenme ortamı.
Modern sınıf teknolojisinin geniş kullanımı.
Özel müşteri hizmetleri.
Sosyo-kültürel entegrasyon.
Yüksek Yönetim-Akademik standartlar.

HEMEN BIZE ULASIN, SIZI ARAYALIM

Hakkinda

Yorum yaz

*