default-logo

EC Malta Dil Okulu

EC Malta dil okulu Malta`nin merkezinde St Julians`ta konumlanmis olup  karsilikli iki binadan olusmaktadir. Binalarin hemen cevresinde kafeler, restoranlar, taksi ve otobus duraklari, marketler, alisveris merkezi, banka atmleri ve bankalar bulunmaktadir.

EC Malta dil okulunda ilk gununuz seviyenizi belirleyebilmek icin seviye tespit sinavi ile baslar ve buna en uygun sinifa yerlestirilerek uluslararasi bir dil ogrenme deneyimine baslayacaksiniz.

İster yeni başlayan isterse de İleri düzey öğrenci olun, hızlı bir şekilde anlama, konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda güven kazanacak ve gelistireceksiniz.

EC Malta dil okulu İngilizce kursuna dunyanin her yerinden cok sayida oğrenciler gelmektedir. Malta`nin tam bir tatil cenneti olmasiyla birlikte EC Malta dil okulunun da kalitesi birlestiginde hem iyi bir tatil hem de kaliteli ve uluslararasi Ingilizce dil okulu deneyimini birlikte tatmak cok daha eglenceli ve oldukca da ekonomik olacak.

Farklı kültürlerle kaynasacak, dünya görüşünüzü genişletip, aynı zamanda Malta’da arkadaslarinizla becerilerinizi geliştirirken kalıcı dostluklar edineceksiniz.Genel Ingilizce Programi
Bu kurs genel İngilizce dersleri de dahil olmak üzere haftada 20 dersten oluşur.Ayrıca, geniş bir Özel Odak seçeneği seçeneğiyle haftada 10 ders daha ekleyerek kursunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

İngilizcenize ciddi olarak odaklanmak için zaman ayırmanız, sizin için sınırsız fırsatlar yaratacaktır. Dört dil yetenegi boyunca akıcılık, doğruluk ve uygun İngilizce kullanımı geliştireceksiniz. Bu ders boyunca mükemmel rehberlik, izleme ve geri bildirimden yararlanacaksınız. İngilizceniz ve güveninizin geliştikçe, ufkunuzu genişleteceksiniz ve seçtiğiniz kariyerinizde veya eğitiminizde büyük bir avantaj elde edeceksiniz.

Yurtdışında eğitim de size inanılmaz deneyimler vereceğim. Kendinize meydan okuyacak, daha bağımsız olacak ve kalıcı uluslararası dostluklar kuracaksınız.

Öğrenme Ortamı
EC ile Cambridge Sınav Hazırlığı’nda çalışırken dünyadaki benzer düşünen kişilerle çalışırsınız. En yeni teknoloji ile donatılmış modern sınıflar mümkün olan en iyi ortamı sunacak ve özel çevrimiçi öğrenme portalımız EC Online, zengin öğrenme ve zengin kaynaklara erişim imkanı sağlıyor.

Temel Becerileri Gelistirin
Size sadece İngilizce öğretmekten çok daha fazlasını yapacağız. Kursu tamamladığınızda, İngilizce’yi kullanmanızın her yönüyle kendinizden emin olabilirsiniz. Bire bir konusmalar, mulakatlar, ayrıntıli gorusmeler ve bağımsız yazı, kursumuzun size yardımcı olacak temel becerilerinden sadece birkaçıdır.

OgrenciDestek
EC İngilizcelerindeki her öğrenci VIP’dir. Öğretmeniniz ilerlemenizi takip ederek, geribildirim sağlayarak ve dersi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayarak yolumuzun her adımında tam destek sağlayacaktır. Kişiselleştirilmiş öğretim, güçlü ve zayıf yönlerini hedefler ve sizi gireceginiz akademik sinavlara da tam donanımlı olarak hazirlayacaktir.

Ekstra

Ekstralar Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin şirketinde heyecan verici bir şehirde kalırken, geldiğiniz günden itibaren sosyal etkinliklerin tadını çıkarabileceksiniz. Kursunuzu bitirdiğinizde kendinize güvenin, hayat boyu değişen bir tecrübeye sahip olacaksınız ve dünyanın dört bir yanından dostlar edineceksiniz.

EC Fiyat Listesi 2017-2018

Whatsapp hatti: +356 7908 7761

HEMEN BIZE ULASIN, SIZI ARAYALIM

Hakkinda

Yorum yaz

*