default-logo

Alpha School Malta Dil Okulu

Alpha School of English, Malta Eğitim ve Turizm Bakanlıkları tarafından lisanslanmış ve ELT Konseyi tarafından onaylanmış, köklü bir EFL okuludur. 1991 yılında kurulan İngilizce dil okulu, yirmi yılı aşkın süredir Malta’da İngilizce öğrenmek için dünyanın her yerinden gelen genç ve yetişkin öğrencileri ağırladı.

Kapsamlı İngilizce kurslarımız, aynı zamanda İngilizce dilinin ana dili olan uluslararası bir adanmış ve kalifiye İngilizce öğretmeni tarafından yürütülmektedir. Kurs yapımızın modüler doğası, çalışma deneyiminizi İngilizce Alpha School’da ve Malta’daki konaklamanızın özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlamanız anlamına gelir.

Küçük sınıflar ile popüler bir aile tesisi!
Popüler bir aile tesisi olan geleneksel bir balıkçı köyü olan St Paul Koyu’nda elverişli bir konumda yer alan okul, Malta’nın ana kumsallarına ve ilgi çekici yerlerine sadece kısa bir mesafededir. St Paul’s Bay’deki rahat Akdeniz ortamı, İngilizce Alpha School’da İngilizce öğrenirken bulacağınız samimi ve yardımsever ortamı tamamlar. Derslerimiz küçüktür, dolayısıyla kursunuz boyunca bireysel ilgi garanti edilir ve Malta’da kalır.

Tüm yıl boyunca hoşgeldiniz
İngilizce Alpha Okulu, resmi tatiller haricinde tüm yıl boyunca açıktır. Hemen hemen tüm kurslar Pazartesi günü başlar ve bir Cuma günü sona erer.

Öngörülen süre boyunca herhangi bir Pazartesi günü bir kursa başlamak mümkündür. Minimum rota uzunluğu 1 haftadır ve maksimum uzunluk 50 haftadır. Bir ders 45 dakika sürüyor. Standart kurslar sabah 9.00 – 10:30 ve 11:00 – 12:30 saatleri arasındadır. Yoğun kurslar saat 1.00’den başlıyor. saat 2.30’a. ya da saat 3.00. saat 4.30’a.

Tüm dersler St. Paul’s Bay’deki ana Alpha Okulu binasında ya da St. Paul’s Koyu’ndaki Junior Yaz Merkezimizde (ana binaya 10 dakikalık yürüme mesafesinde) yapılmaktadır. Ancak, bire bir kurslar, başka bir yerde, özel bir düzenleme ile (örneğin, öğrencinin konaklama yerine) gerçekleştirilebilir. Bir grup dersi alan sadece bir öğrenci olduğunda, ders sayısının üçte bir oranında azaldığını lütfen unutmayın.

Kurs Durumu: Resmi tatiller ve iki haftalık Noel kapanışımız dışında tüm yıl boyunca kurslar düzenlenmektedir.

Kapanış dönemimizde aşağıdaki kursları sunabiliriz:

Bire bir

İki-Bir

Junior / Teen Bire Bir

Junior / Teen Two-to-One

Ev Eğitimi

HEMEN BIZE ULASIN, SIZI ARAYALIM

Hakkinda

Yorum yaz

*