default-logo

ACE Malta Dil Okulu

Malta`nin merkezi noktasinda plaja 200 metre mesafededir. Yaz aylarinda ders bitimi plajda cesitli etkinlikler olmaktadir. Ayrica ada turlari, feribot turlari, plaj gezisi, muze gezileri de her hafta duzenli olarak yapilmaktadir.

Ace English Malta Dil Okulu 2013’de yeni binasına taşınmıştır. Okul yeni, çalışan ve sahipleri ise köklüdür. Hedefledikleri farklı ve eski sistemlerden ziyade yeni tarz bir eğitim müfredatı ile adayların hızlı bir şekilde ingilizce öğrenerek ülkelerine dönmeleridir. Okul çok modern ve yeni bir iç dekorasyona sahiptir. Dil Okulları arasında en yeni bina, ekipman ve iç tasarıma sahip olan okuldur. Tüm dersleri interaktif sınıflarda internet desteği ile yapılır. Malta dil kursları içerisinde en fazla teknolojiye önem veren okul ACE Malta’dır. Sınıf mevcutları düşük olduğundan adaylara çok fazla kişisel özen gösterebilirler, problem yaşayan öğrenciler ile birebir ilgilenmekteler. Malta’nın en yoğun alanlarından biri olan St Julian’da büyük bir alışveriş merkezinin üstüne kurulmuş olan okul butik ve çok kalabalık olmaması nedeniyle tercih edilmektedir. Bay Street Complex dedikleri yerleşkede tüm alışveriş, eğlence, sosyal imkanlar bulunmaktadır. Bu nedenle öğrenciler okuldan çıkınca bunlara ulaşmak için ayrıca seyahat etmezler. St. George adındaki kumluk plaj birkaç adım ötededir.

Kendi açıklamaları ile neden ACE Malta Dil Okulu?

  • Butik, az öğrenci kabul eden bir okul.
  • Interaktif sınıflar sayesinde teknoloji ile iç içe bir eğitim.
  • Az öğrencisi olduğundan birebir ilgi imkanı.
  • Ingilizce ana dili olan kaliteli öğretmenler.
  • Az Türk mevcudu olan bir dil okulu olması.
  • St. Julians’ın tam kalbinde oluşu.
  • Tümü okula yürüme mesafesinde birçok konaklama imkanına sahip olması.

Okulun adresi: Bay Street Complex, Level 4 St George’s Bay St Julians STJ3311 MALTA (aşagıdaki haritada da görüntülenebilir.

Okulda 25 sınıf bulunmaktadır. Tümü internete bağlı interaktif tahtalar ve teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. 12 bilgisayarlı bir internet kafesi, ücretsiz wi-fi imkanı, kütüphanesi, kahve ve atıştırma makineleri bulunur.

Okulun bulunduğu St Julian Malta’nın merkezidir. Bu konumda daha çok varlıklı Malta halkı ve turistler yaşar. Bu nedenle tüm sosyal imkanlar ve kaliteli yaşam alanları burada bulunmaktadır. Malta Dil Okulları’nda seçilmesi gereken konum hep St Julians, Paceville, St. George’s Bay gibi konumlar olmalıdır.

Ace Malta Dil Okulu’nda çok çeşitli dil eğitimleri verilmektedir.

Genel ingilizce, yogun ingilizce, mini gruplar, özel dersler, iş ingilizcesi eğitimleri, toefl ielts gibi sınav eğitimleri zaten bildiğimiz ve çokca duyduğumuz tüm okullarda verilen eğitimlerdir. Bunların yanında ACE Malta Dil Okulu alana yönelik eğitimler veren tek okuldur.

Denizciler için ingilizce, Havacılık ingilizcesi (pilotlar ve kabin ekipleri için dil eğitimleri), medikal ingilizce, hukuk ingilizcesi, sanat ve tasarım alanları için ingilizce, turizm ve otelcilik, mimarlar ve inşaat mühendisleri, finans ve muhasebe, sigortacılık, tarih, yönetim ve plaza ingilizce eğitimi gibi çok detaylı alanlarda eğitim veren tek okuldur.

Ace English Malta Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce için Ace English Malta dil okulu hayatınızın her alanında kullanabilmeniz bir program hazırladı. İngilizce program 4 ana dil becerisi üzerine; konuşma (speaking), yazma (writing), dinleme (listening) ve okuma (reading)  üzerine kurulu bir program içermektedir. Hafta içi hergün günde 4 saatten oluşan kurs haftada toplam 20 derslik bir programdan oluşmaktadır.

Ace English Malta Yoğun İngilizce Kursu

Ace English Malta dil okulu, sahip olduğu zamanda daha fazla ilerleme göstermek isteyen öğrenciler için; okuma,  konuşma, yazma ve dinleme  üzerine hazırlanan yoğunlaştırılmış bir program hazırladı. Hafta içi her gün olan program günde 6 saatlik kursta oluşmaktadır. Toplam haftalık 30 derslik bir programa katılmış oluyorsunuz.

Ace English Malta Bire Bir İngilizce Kursu

Ace English Malta dil okulu, isteyenler için hazırladığı grup derslerinin haricinde, hocalarımızdan bire bir özel ders alma seçeneğide sunmaktadır. Haftalık ders sayısını isteğinize göre belirleyebileceğiniz program sizlere İngilizce’nizi çok daha yoğun ve hızlı bir şekilde geliştirebilme fırsatı sunuyor.

Ace English Malta Sınav Hazırlık Kursu

Ace English Malta dil okulu, İngilizce seviyesini resmileştirmek için TOEFL veya IELTS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz için, alanlarında uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan sınav hazırlık kurslarına katılabilirler. Kursa katılım şartları ve başlangıç tarihleri hakkında

Ace English Malta İş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcesi kursu ile Ace English Malta dil okulu özel olarak İngilizce’sini iş hayatına yönelik geliştirmek isteyen iş adamları ve iş kadınları için özel tasarlanan İngilizce kurslarımıza katılarak iş hayatlarında kendilerine çok kolaylık sağlayacak bir ilerleme kaydedebilirler. İş İngilizcesi programının hangi iş alanlarda kullanıma yönelik kurslar olduğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Ace English Malta Gençlik Kursu

Ace English Malta dil okulu 18 yaşın altındaki öğrencilerimize yönelik kurs, konaklama, yeme-içme, aktivite ve gezilerin bir arada olduğu 24 saat gözetim altında oldukları paket programlar sunmaktadır. Gençlik programlarının içeriği ve başlangıç tarihleri hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Ace English Malta Aile Programı

Ace English Malta dil okulu çocuğuyla birlikte İngilizce dil eğitimi almak isteyen aileler içinde bir program tasarladı. Kurs ve konaklamayı içeren programa ister sadece çocuğunuz ister her aile bireyi olarak katılabiliyorsunuz.

Ace English Malta Konaklama

Ace English Malta, öğrencilerine ekonomik ve merkezi konaklama seçenekleri sunuyor;

Ace English Malta Residence Konaklama 

Ace English Residence Konaklama 2 veya 3 odalı dairelerden oluşur. Kullanabileceğiniz bir mutfağı vardır. St. Julien’de çok merkezi bir lokasyondadır ve eğitim binasına 7 dakikalık yürüme mesafesindedir.  Mutfakta gerekli bütün ekipmanlar bulunmaktadır, dairede kablosuz internet, uluslar arası kanalların bulunduğu kablolu tv yayını ve 32 inc flat screen tv bulunmaktadır.

Ace English Malta Paylaşımlı Apartman Dairesi

Ace English farklı lokasyonlarda 3 veya 4 odalı apartman dairelerinde konaklama sunmaktadır.  Bazı apartman daireleri komplex içince veya apartman blokları içerisinde bulunmaktadır. St Julien veya Swieqi bölgelerinde bulunan apartman daireleri okula 15-20 dakika yürüme mesafesindedir.

Ace English Malta 2 Odalı Apartman Dairesi

Ace English farklı lokasyonlarda 2 odalı apartman dairelerinde konaklama sunmaktadır.  Bazı apartman daireleri komplex içince veya apartman blokları içerisinde bulunmaktadır. St Julien veya Swieqi bölgelerinde bulunan apartman daireleri okula 20-25 dakika yürüme mesafesindedir.

ACE DIL Okulu 2017-18 Fiyatlar

Hafta SayisiKurs (Konaklamasiz)Kurs+Konaklama(paylasimli oda)Kurs+Aile yani konaklama(paylasimli oda)
16172536954335
17183039204600
18193541454865
19204043705130
20204544955295
21246050305870
22257552656145
23234551556075
24232552556215

HEMEN BIZE ULASIN, SIZI ARAYALIM

Hakkinda

Yorum yaz

*